• Eğitim Dönemi: Pazartesi – Cuma | 08:45 – 00:00
  • Eğitim Dönemi: Cumartesi | 09:30 – 17:00
  • Eğitim Dönemi: Pazar | 11:00 – 19:00
  • Yaz Dönemi Pazartesi – Cuma 08:45 – 17:00
  • Sömestr Tatili Pazartesi – Cuma 08:45 – 17:00
brazzers

Duyurular

Natural Medicines ve Complete Anatomy Deneme Erişimleri

Değerli Kullanıcılarımız,

Natural Medicines ve Complete Anatomy veritabanları 31 Mayıs 2018 tarihine kadar deneme erişimine açılmıştır. Veritabanları hakkında detaylı bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.

Natural Medicines (Dogal-Bitkisel Ilaclar ve Geleneksel-Tamamlayici TIP)
Dünya Sağlık Örgütü (WHO) dünyanin en kapsamlı ve iyi bitkisel ilaç veritabani olarak tanimlamistir. Veritabanında 1400+ aşkın doğal bitkisel ilaç, 93,000’i aşkin ticari vitamin ve gıda takviyesi hakkında dozaj, yan etki, kullanım alanı ve ilaç etkileşimleri bilgileri verilmiştir. Ayrica Akupunktur gibi birçok doğal ve geleneksel tedavi yöntemi hakkında ayrıntılı bilgiler bulunmaktadır.

Erişim Linki : Natural Medicines
 

Complete Anatomy
Complete Anatomy dünyanin en gerçekci ve ayrıntılı anatomik veritabanıdır. Tamamı 3D olarak görselleştirilmiş bu veritabanında vücuttaki tüm sistemler en ayrıntılı olarak işlenmiştir. Farklı işlevselliği ve ultra gerçekçi görüntü dosyalarıyla benzer ürünlerden ayrılan bu veritabanı hakkındaki videoyu buradan izleyebilirsiniz.
Lisans düzeyinde komple bir anatomi dersini de içermektedir. Cihazınıza yükledikten sonra sağdaki Library butonundan giriş yapabilirsiniz. Üstteki Group butonundan Sistematik ve Bölgesel Anatomi yaklaşımlarıyla hazırlanmış olan Anatomy Lecture’larına ulaşabilirsiniz.

Erişim adresi bulunmayan bu veritabanı için cihazınıza “Complete Anatomy” uygulamasını indirerek (Android mağazada bulunmamaktadır). aşağıda belirtilen kullanıcı adı ve şifre bilgileri ile giriş yapabilirsiniz.

Kullanıcı Adı: Bahcesehir@3D4Medical.com
Şifre: 3D4Medical


Güncellenme Tarihi :25.04.2018

Duyurular

E-Kitap Kullanım Kılavuzları

Elektronik kitap veritabanları içerisinden kitap indirmek için öncelikle bir kullanıcı hesabı oluşturulmalı ve Adobe Digital Editions programının sistemimizde yüklü olma...

Devam

Turnitin İntihal Tespit Programı

Turnitin İntihal Tespit Programı   Turnitin Programı 2015 yılı itibariyle Akademisyenlerimizin ve Öğrencilerimizin kullanımına açılmıştır. Akademisyenlerimi...

Devam
Top