• Eğitim Dönemi: Pazartesi – Cuma | 08:45 – 00:00
  • Eğitim Dönemi: Cumartesi | 09:30 – 17:00
  • Eğitim Dönemi: Pazar | 11:00 – 19:00
  • Yaz Dönemi Pazartesi – Cuma 08:45 – 17:00
  • Sömestr Tatili Pazartesi – Cuma 08:45 – 17:00

İletişim

* Zorunlu Alanlar

Adres: Çırağan Caddesi Osmanpaşa Mektebi Sokak No: 4-6 34353 Beşiktaş, İstanbul
Telefon: (0212) 381 00 00
E-mail: library@lib.bau.edu.tr

İsim Soyisim Ünvan Telefon E-posta
Kenan Erzurum Daire Başkanı 0212 381 02 22 kenan.erzurum@lib.bau.edu.tr
Arzu Kuliğ Daire Başkan Yr. 0212 381 58 81 arzu.kulig@lib.bau.edu.tr
Pelin Canlı Kataloglama 0212 381 58 87 pelin.canli@lib.bau.edu.tr
Birol Şermet Tarama Hizmetleri 0212 381 02 24 birol.sermet@lib.bau.edu.tr
Yiğit Can Dursuner Süreli Yayınlar & ILL 0212 381 02 19 yigitcan.dursuner@lib.bau.edu.tr
Onur Yılmaz Elektronik Kaynaklar 0212 381 02 17 onur.yilmaz@lib.bau.edu.tr
Ömer Faruk Sütçü Yayın Sağlama 0212 381 58 82 omerfaruk.sutcu@lib.bau.edu.tr
Emine Kas Referans Kütüphanecisi 0212 381 58 88 emine.kas@lib.bau.edu.tr
Gurbet Tutumlu Ödünç Verme Görevlisi 0 212 381 02 23 gurbet.tutumlu@lib.bau.edu.tr
Emine Barlas Ödünç Verme Görevlisi 0 212 381 02 20 emine.barlas@lib.bau.edu.tr
Özen Kaya Tıp Fakültesi Kütüphanecisi 0216 579 81 60 ozen.kaya@lib.bau.edu.tr
Hazal Kaptanoğlu Medical Park Hast. Ödünç Verme 0212 579 81 61 hazal.kaptanoglu@lib.bau.edu.tr
Şule Gülenç Ödünç Verme(Kuzey Kampüs) 0212 381 58 85 sule.gulenc@lib.bau.edu.tr
Nilüfer Çakmak Ödünç Verme(Kuzey Kampüs) 0212 381 58 86 nilufer.cakmak@lib.bau.edu.tr
Kıvanç Aydoğan Vardiya Ödünç Verme 0212 381 02 20 kivanc.aydogan@lib.bau.edu.tr
Erdem Karaaslan Vardiya Ödünç Verme 0212 381 02 20 erdem.karaarslan@lib.bau.edu.tr
Mustafa Furkan Ulusoy Vardiya Ödünç Verme(Kuzey Kampüs) 0212 381 58 85 mustafafurkan.ulusoy@lib.bau.edu.tr
Mehmet Said Demir Vardiya Ödünç Verme(Kuzey Kampüs) 0212 381 58 86 mehmetsaid.demir@lib.bau.edu.tr

Güncellenme Tarihi :19.07.2017

Hakkında

E-Kitap Kullanım Kılavuzları

Elektronik kitap veritabanları içerisinden kitap indirmek için öncelikle bir kullanıcı hesabı oluşturulmalı ve Adobe Digital Editions programının sistemimizde yüklü olma...

Devam

Turnitin İntihal Tespit Programı

Turnitin İntihal Tespit Programı   Turnitin Programı 2015 yılı itibariyle Akademisyenlerimizin ve Öğrencilerimizin kullanımına açılmıştır. Akademisyenlerimi...

Devam
Top