• Barbaros Kütüphanesi / Pazartesi-Cuma 10.00 – 16.00
  • Kuzey Kampüsü Kütüphanesi  / Pazartesi-Cuma 10.00 – 16.00
  • Tıp Fakültesi Kütüphanesi / Pazartesi – Cuma 10.00 – 16.00
  • Medical Park Hastanesi Kütüphanesi /Pazartesi-Cuma 10.00 – 16.00

Duyurular

Kullanıcılarımız İçin Kampüs Dışı Erişim

Öğrencilerimiz İçin:

Kampüs dışından Kütüphane kaynaklarına erişebilmek için, web sayfamız üzerinden “Kampüs Dışı Erişim” alanına tıklamanız ve ilgili olduğunuz veri tabanının yanındaki anahtar ikonuna tıkladığınızda karşınıza gelen ekrandaki kullanıcı adı kısmına e-posta adresinizi, şifre alanına ise SAP şifrenizi yazarak giriş yapabilirsiniz.

Giriş yapmaya çalıştığınız lokasyon bir işyeri ise giriş yapmakta sorun yaşayabilirsiniz. Kurumsal firmalarda proxy kullanımı yasaktır.

Hesabınızın çalışıp çalışmadığını test etmek için, cep telefonunuzun mobil internet bağlantısını kullanarak, kampüs dışı erişim sistemine giriş yapmayı deneyebilirsiniz.

Akademik ve İdari Personellerimiz İçin:

Kampüs Dışı erişimden Kütüphane kaynaklarına ofis bilgisayarınız açarken kullandığınız kullanıcı adı ve şifreniz ile ulaşabilirsiniz.

 


Güncellenme Tarihi :31.03.2021

Duyurular

Koronavirüs Salgını Nedeniyle Açık Olan Kaynaklar

Koronavirüs sürecinde eğitim ve araştırmayı desteklemek amacıyla yayıncıların ve aracıların ücretsiz erişime açtığı kaynaklar; BAU Mensupları Erişimine Açık ...

Devam

E-Kitap Kullanım Kılavuzları

Elektronik kitap veritabanları içerisinden kitap indirmek için öncelikle bir kullanıcı hesabı oluşturulmalı ve Adobe Digital Editions programının sistemimizde yüklü olma...

Devam
Top